Profesjonalne systemy klimatyzacji i wentylacji
Masz pytania? Zadzwoń: +48 602 388 115
wentylacja
Strona główna wentylacja

Dobra wentylacja to lepsze samopoczucie i lepsza wydajność pracy.
Oferujemy kompleksowe i niezawodne rozwiązania, zarówno dla małych jak i dużych pomieszczeń. Wentylacja nie tylko zapewnia stały dopływ świeżego powietrza, ale też pozwala na regulację jego ilości. Dzięki temu możemy szybko przewietrzyć mieszkanie bez konieczności otwierania okien. Urządzenia wentylacyjne filtrują dostarczane do pomieszczeń powietrze, w efekcie czego jest ono pozbawione kurzu, roztoczy i innych alergenów. W takich warunkach efektywniej się pracuje i przyjemniej wypoczywa.
Dla domu i mieszkania
Niewłaściwa wymiana powietrza w mieszkaniu czy domu negatywnie wpływa nie tylko na zdrowie przebywających w nim osób, ale również na sam budynek. W nieodpowiednio wentylowanych pomieszczeniach wzrasta wilgotność powietrza, a to z kolei powoduje powstawanie pleśni i skraplanie się pary wodnej na szybach. Jeśli decydujemy się na montaż wentylacji w naszym domu, warto wybrać model z rekuperatorem. Pozwala on odzyskać ciepło z powietrza, a tym samym ograniczyć koszty ogrzewania budynku.

Dla obiektów przemysłowych

Wentylacja dużych obiektów przemyslowych wymaga indywidualnych rozwiązań wynikających z przeznaczenia obiektu oraz procesów technologicznych jakie się w nich odbywają. Zadaniem wentylacji w obiektach przemysłowych jest usuwanie zanieczyszczonego powietrza, które powoduje pogorszenie warunków produkcji, dyskomfort pracy i wpływ nagromadzonych szkodliwych czynników dla zdrowia człowieka.

Z naszej strony mogą Państwo liczyć na fachową poradę przy doborze odpowiedniego systemu wentylacji mechanicznej.

 

NASI PARTNERZY
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner