Profesjonalne systemy klimatyzacji i wentylacji
Masz pytania? Zadzwoń: +48 602 388 115
o firmie
Strona główna o firmie

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "ENERGORES" Sp z.o.o.

35-310 Rzeszów Ul. Rejtana 10a
Tel./ Fax (17) 852 13 02; kom. 602 388 115
e-mail: energores@rze.pl

Rok założenia: 1992

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ENERGORES Sp. z o. o. w Rzeszowie powstało w 1992 roku.  Początkowo firma zajmowała się projektowaniem i montażem instalacji elektrycznych , elektroenergetycznych, sterowania i automatyki.

W miarę rosnącego zapotrzebowania  Naszych klientów poszerzaliśmy zakres wykonywanych robót o roboty instalacji z grupy HVACR w szczególności instalacje klimatyzacji, wentylacji i chłodu  oraz instalacje z grupy OZE,  tj. pompy ciepła i fotowoltaikę.

Wieloletnie doświadczenie pozwala firmie na wykorzystanie swoich największych atutów, którymi są wysokie kompetencje zespołu w realizacji projektów instalacyjnych. 

Jesteśmy świadomi spoczywającej na nas odpowiedzialności wobec klientów, którzy oczekują  od Nas najwyższej jakości usług i bezpieczeństwa współpracy. Zadania realizujemy kompleksowo i rzetelnie.  Stosujemy wyłącznie wysokiej klasy materiały i urządzenia.

PW ENERGORES Sp. z o. o. jest specjalistyczną firmą w branży instalacyjno - montażowej. Posiadamy bardzo dobre przygotowanie, wykwalifikowaną kadrę inżynierską, specjalistyczne sprzęty oraz wieloletnie doświadczenie w zakresie wykonawstwa :

*Instalacji klimatyzacyjnych w oparciu o urządzenia takich renomowanych firm tj. Airwell, Fujitsu, Toshiba, Elektra, Midea, LG, Samsung , KAISAI i innych

*Instalacji wentylacji mechanicznej oraz wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła (REKUPERACJA) przez zastosowanie nowoczesnych rekuperatorów o dużej sprawności odzysku.

*Instalacji pomp ciepła ze źródłem dolnym z odwiertów  i  powietrznych dla ciepłej wody użytkowej , centralnego ogrzewania , ciepła technologicznego

*Instalacji elektrycznego ogrzewania pomieszczeń kablami i matami grzejnymi oraz grzejnikami konwektorowymi.

Świadczymy usługi od projektu, poprzez montaż urządzeń, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. 

Wykonujemy sezonowe przeglądy urządzeń klimatyzacyjnych tj. mycie skraplaczy i parowników, czyszczenie filtrów, dezynfekcję i odgrzybianie. 

Posiadamy  CERTYFIKAT DLA PRZEDSIĘBIORCÓW nr FGAZ-P/22/0131/16, uprawniający do prowadzenia działalności w zakresie: instalowania oraz konserwacji lub serwisowania urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych i pomp ciepła – w oparciu o art. 30 ust. 7 ustawy z dnia 15 maja 2015r. o substancjach zubożających warstwę ozonową oraz niektórych fluorowanych gazach cieplarnianych (Dz. U. poz. 881).

PW ENERGORES Sp. z o.o. widnieje w rejestrze certyfikowanych Przedsiębiorców na stronie Urzędu Dozoru Technicznego.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !!!

NASI PARTNERZY
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner